Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich
w Andrychowie

Aktualności

II Karnawałowy Bal Kostiumowy
Miejski Dom Kultury w Andrychowie

14 lutego 2023

14 lutego 2023 r. w Dzień Św. Walentego Gospodynie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich zorganizowały Bal! I to jaki! Karnawałowy Bal Kostiumowy! To już druga tego rodzaju impreza w historii SGW. Również tym razem uczestnicy spisali się na medal, przychodząc w pięknych kolorowych stylizacjach!

Rangę imprezy podnosił fakt uczestniczenia w niej przedstawiciela z Emiratów Arabskich! :) Sądząc po dobrej zabawie, możemy mieć teraz nadzieję, że ceny benzyny w naszym mieście mocno poszybują w dół! :D

W Balu uczestniczyli przedstawicieli innych organizacji i Stowarzyszeń kierujących swoją ofertę dla Seniorów. Spotkanie zrealizowane zostało ze środków własnych Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich.

Pomogli również sponsorzy! Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan przekazała chleb i napoje, a Zakłady Mięsne Kastelik pyszny smalec! Podczas spotkania uczestnicy delektowali się również pysznymi pączkami z piekarni Wizan!

W zorganizowaniu Balu aktywnie pomogło Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Pięknie przygotowany Miejski Dom Kultury idealnie nadaje się do tego rodzaju imprez.

Witająca przybyłych gości - Prezes SGW Czesława Wojewodzic na wstępie opowiedziała o historii święta zakochanych - Walentynek i postaci Św. Walentego. Kilkugodzinna zabawa wypełniona była nie tylko tańcem, ale też konkursami - m.in. wyborem króla i królowej balu! Pamiątkowe upominki z rąk Prezes SGW Czesławy Wojewodzic, Prezesa MSH Wizan - Jerzego Chylewskiego i Dyrektora CKiW w Andrychowie Leszka Ścibika odebrali... Szejk oraz Szecherezada!

Do skocznej muzyki przygrywał DJ Adams! rozweselając wszystkich żartami i dobrą muzyką. W spotkaniu uczestniczyli również Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak, Wiceburmistrz Wojciech Polak, Dyrektor Biura Burmistrza Agnieszka Gierszewska, Prezes MSH Wizan - Jerzy Chylewski oraz Dyrektor CKiW w Andrychowie Leszek Ścibik, a także Radni Rady Miejskiej Gminy Andrychów.

Gospodynie udowodniły, że ruch to nie tylko ćwiczenia fizyczne. Po działaniach realizowanych wcześniej - zajęciach gimnastycznych, aerobiku w wodzie a także masażach leczniczych przyszedł czas na niedoceniany dotychczas - taniec!

Zadowolone miny uczestników potwierdzają jednoznacznie, że pomysł na kontynuację bali kostiumowych to strzał w dziesiątkę!

Zobaczcie jak było!


 

wins